Pierwsza e-wyprawa eTUBA.pl

Pierwsza e-wyprawa eTUBA.pl

Początek października to idealny czas na wyprawy po górach. Nie mogliśmy wybrać się na prawdziwy szlak, ale byliśmy za to na pierwszej e-wyprawie eTUBA.pl. Nasze wędrówki skupiały się na domenach, których nazwy zaczynają się na literę „A”.

e-wyprawy eTUBA.pl to nowy pomysł naszego serwisu na nagłaśnianie tego, co dobre i tego, co ważne. Chcemy wyszukiwać i promować te witryny internetowe, które – w naszej ocenie – są wartościowe i godne uwagi, a które nie zawsze są widoczne na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Oczywiście nie sposób w trakcie jednej e-wyprawy dotrzeć do wszystkich takich stron i dlatego wiemy, że na naszej trasie mogło zabraknąć wielu dobrych domen. Jeśli po zapoznaniu się z relacją z tej e-wyprawy, zachcecie zaprosić nas na ciekawą stronę lub poinformować o ważnej domenie, to prosimy o e-mail na adres: poczta@eTUBA.pl. Postaramy się (bo w redagowaniu naszego serwisu bierze udział rodzinna redakcja :-) zajrzeć na polecaną przez Was stronę w trakcie kolejnej e-wyprawy eTUBA.pl.

Póki co przedstawiamy trzy propozycje stron z naszej pierwszej wyprawy po internetowych wyżynach, górach i dolinach, których nazwy zaczynają się na literę A.

 

https://pl.aleteia.org/

To międzynarodowy portal, ukazujący się w ośmiu językach (angielskim, francuskim, portugalskim, hiszpańskim, włoskim, arabskim, słoweńskim i polskim). Portal koncentruje się na treściach informacyjnych, duchowości i stylu życia. W trakcie dzisiejszej e-wyprawy dowiedzieliśmy się o ciekawej imprezie, na którą zapraszają nasi siatkarscy mistrzowie świata.

 

http://abc.tvp.pl

Strona internetowa dla dzieci, prowadzona przez redakcję kanału TVP ABC. Naszym córkom najbardziej podobały się gry edukacyjne i kolorowanki np. ze Smurfami. Poza tym dostępne są materiały video np. programy „Nela mała reporterka”.

 

http://abcmody.pl

To jedna z niewielu polskich stron z literami ABC w nazwie, która od lat zamieszcza konsekwentnie informacje z wybranej dziedziny. Większość takich stron pomimo ambitnych planów szybko wygasa i jest wyłączana lub wystawiana na sprzedaż. Abcmody.pl od 2010 r. zamieszcza porady na temat mody, w szczególności kobiecej. Czekamy na prezentację jesiennych i zimowych trendów modowych.