Pierwsza e-wyprawa eTUBA.pl

Początek października to idealny czas na wyprawy po górach. Nie mogliśmy wybrać się na prawdziwy szlak, ale byliśmy za to na pierwszej e-wyprawie eTUBA.pl. Nasze wędrówki skupiały się na domenach, których nazwy zaczynają się na literę „A”.

Czytaj Więcej
Weź posłuchaj

Takie utwory w popkulturze nie zdażają się zbyt często, gdyż niełatwo śpiewać o miłości, wierności i rodzinie w sposób przebojowy, wiarygodny i bez nadmiernego patosu.

Czytaj Więcej
Bibliografie eTUBA.pl

Na stronie eTUBA.pl rozpoczynamy prowadzenie bibliografii, w których znajdą się przypisy do publikacji i dzieł, wymienianych w recenzjach i informacjach na stronie eTUBA.pl.

Czytaj Więcej
Żałoba i modlitwa

Łączymy się z żałobie i modlitwie z rodzinami wszystkich ofiar greckich pożarów, w tym z bliskimi naszych rodaków.

Czytaj Więcej
Uratowani

Akcja ratunkowa w Tajlandii była jednym z wiodących tematów medialnych ostatniego tygodnia. Wśród wielu materiałów prasowych na temat akcji w Tajlandii eTUBA.pl poleca ...

Czytaj Więcej
Jak Ty pięknie piszesz

Tydzień temu polecałem dwa artykuły dotyczące udziału polskiej kadry w mundialu. Tym razem zachęcam do zapoznania się z tekstami, które odnoszą się do gry innych drużyn lub ogólnie do całych mistrzostw.

Czytaj Więcej
W końcu wygrali

Co prawda powiedzenie "Lepiej późno niż wcale" w tym przypadku nie za bardzo się sprawdza, ale jednak coś pozytywnego nas spotkało. Wygrana Polski z Japonią złagodzi przynajmniej nastroje medialne i przyśpieszy narodową terapię po mundialu.

Czytaj Więcej